Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő

  • Az álláshirdetés 8 napja lett frissítve

Könyvelő

Új kollégát keresünk, aki könyvelőként erősítené meglévő csapatunkat és stabil, biztos munkahelyet keres.

Feladatok

  • Gazdasági társaságok teljes körű könyvelése
  • Adóbevallások, statisztikai jelentések elkészítése
  • Zárási feladatok elvégzése
  • Egyéb számviteli feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárás:

  • Legalább 3 éves könyvelői gyakorlat
  • Naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontosság, precizitás, önállóság

Amit nyújtunk:

  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XI. kerület (Budapest, Petzvál József u. 56, 1119 Magyarország)
Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Közgazdász, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 400000
Aktiválás időpontja 2019.09.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre