Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Debreceni könyvelőiroda azonnali kezdéssel

Könyvelő

munkatársat keres.

Cégünk gazdasági társaságok, egyéni vállalkozások teljes körű könyvelésével foglalkozik.

Elvárás:

  • 2 éves szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Feladatok:

  • A beérkező számlák, banki-, pénztári anyag kontírozása, ellenőrzése, könyvelése, egyeztetése
  • A főkönyvi és folyószámla-könyvelési tételek ellenőrzése
  • A főkönyvi kartonok és analitikus feladások ellenőrzése
  • Bevallások, jelentések határidőre történő elkészítése
  • A gazdálkodás eredményének kimutatása, mérleg, eredmény kimutatás, kiegészítő melléklet elkészítése
  • Az időszaki és éves zárási feladatok végrehajtása
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás és adatszolgáltatás
  • Bérszámfejtésben való részvétel / minimális

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre