Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő

  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

Pozíció leírása:

Számlák egyeztetése a beszállítókkal;
Bejövő számlák könyvelése, elszámolása, korrigálása;
Kapcsolódó reklamációk kezelése;
Zárásokban való részvétel.

Követelmények:

Középfokú vagy felsőfokú végzettség;
Mérlegképes könyvelői végzettség;
Min. 2-3 év tapasztalat hasonló munkakörben;

Előny:

Angol vagy német nyelvtudás (szóban és írásban is)

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/295-8396 (Schubert Ildikó)

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Motiváló bérezés
Jó csapat
Modern munkakörnyezet
Rugalmas munkaidő

Helyek Győr
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.12.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre