Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő

Könyvelő

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.09.17.
Jelentkezési határidő: 2019.10.03.

Könyvelő

Feladatok:

  • A beérkező számlák kontírozása, ellenőrzése, könyvelése
  • A főkönyvi és folyószámla-könyvelési tételek kontírozása, ellenőrzése, könyvelése
  • A főkönyvi kartonok és analitikus feladások ellenőrzése
  • A naponta érkező banki-, pénztári anyag kontírozása, ellenőrzése, könyvelése, egyeztetése
  • A szállítói átutalások ellenőrzése
  • Vevő-, szállító listák kinyomtatása, ellenőrzése
  • Befektetett eszközök, készletek nyilvántartása, könyvelése, egyeztetése
  • Bevallások, jelentések határidőre történő elkészítése, leadása, nyilvántartásának ellenőrzése
  • Szabályzatok, nyilvántartások naprakész elkészítése, karbantartása
  • A gazdálkodás eredményének kimutatása, mérleg, eredmény kimutatás, kiegészítő melléklet elkészítése, elemzése
  • Az időszaki és éves zárási feladatok végrehajtása
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás és adatszolgáltatás

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Könyvelésben, könyvvitelben, adózásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • SAP vagy Navision vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye: Debrecen

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre