Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő

  • Hire-One Kft.
  • Dorog
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Pozíció leírása:

Adóbevallások, statisztikai jelentések készítése;
Vevői-, bejövő számlák könyvelése;
Havi zárásban való részvétel;
A főkönyvelő munkájának támogatása (riportok/elemzések készítése);
Banki utalási csomagok rögzítése a könyvelési rendszerbe.

Követelmények:

Minimum középfokú pénzügyi végzettség
Magas felhasználói szintű számítástechnikai tudás (Word, Outlook, Excel, könyvelői program)

Előny:

Angol nyelvismeret
Mérlegképes könyvelői végzettség

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/295-8396 (Schubert Ildikó)

Értékelt kvalitások

Mérlegképes könyvelői végzettség Szeretne nemzetközi és gyártó környezetben elhelyezkedni.

Amit nyújtunk

Stabil, hosszútávon tervezhető munkakörnyezet
Motiváló juttatási csomag
Jó csapat
Cafeteria

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Dorog
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Könyvelő

Trenkwalder Kft

Pénzügyi-számviteli feladatok ellátásaÁtutaláso...
Mosonmagyaróvár

Könyvelő

Részvétel a cég pénzügyi adminisztrációjábanBej...
Székesfehérvár

Junior Könyvelő