Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő

Könyvelő

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.10.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Mérlegképes könyvelői képesítéssel rendelkezel? Több éves tapasztalatod és magabiztos tudásod van ezen a területen? Szeretnél egy stabil és megbízható munkahelyen dolgozni, ahol kamatoztathatod korábban megszerzett tudásod?
Ha az előző kérdésekre ige

Pozíció leírása / Job description

Ha az előző kérdésekre igennel válaszoltál, akkor Téged keresünk!
- Teljes körű könyvelési feladatok ellátása
- Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban
- Bevallás készítése
- Kimutatások, riportok készítése
- Éves beszámoló összeállítása
- Új eljárások bevezetése, feladatok új megközelítése
- Könyvvizsgálat előkészítése és együttműködés az auditorokkal
- Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

- Minimum 3-5 év releváns tapasztalat
- Szakirányú végzettség
- Mérlegképes könyvelői képesítés
- Önálló, gyors és hatékony munkavégzés
- Felelősségvállalás az elvégzett munkáért
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:
- Mérlegképes regisztráció
- Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
- SAP, Oracle rendszerek ismerete

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes kompenzációs csomag
- Stabil, dinamikusan növekvő szervezet
- Fejlődési lehetőség
- Modern irodai környezet
- Hosszútávú munkalehetőség

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre