Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő

Könyvelő

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.07.08.
Jelentkezési határidő: 2019.07.10.

A Cvonline.hu partnere egy egészségügyi cég

Könyvelő

munkatársat keres.

Feladatok:

  • teljes körű könyvelés, mérleg és eredmény kimutatás készítése;
  • havi és éves zárások készítése;
  • vizsgálatokban való aktív részvétel;
  • pályázatokhoz adatszolgáltatás;
  • KSH adatszolgáltatás;
  • tárgyi eszköz nyilvántartás;
  • részvétel a számviteli nyilvántartások ellenőrzésében;
  • adóbevallások készítése, benyújtása;
  • hatósági adatszolgáltatás és kapcsolattartás;
  • számla kontírozás, főkönyvi és analitikai egyeztetések;
  • cashflow monitorozás;
  • ad-hoc feladatok;
  • bérszámfejtés, Tb ügyintézés;
  • munkaügy.

Elvárások:

  • könyvelői végzettség,
  • mérlegkészítésben szerzett tapasztalat,
  • hatályos számviteli és adózási szabályok alapos ismerete,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • önálló, megbízható, pontos munkavégzés,
  • vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • lojalitás,
  • precizitás.

Előny:

  • angol nyelvismeret,
  • mérlegképes könyvelői képesítés.

Amit kínálunk:

  • kulturált munkahelyi környezet.

Munkavégzés helye: Buda

Várjuk fényképes pályázati anyagát (önéletrajz és motivációs levél) a fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre