Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő

Könyvelő

Régió: Budapest, Pest, XII. kerület, XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.03.21.
Jelentkezési határidő: 2019.04.10.

A bécsi CONSULTATIO cégcsoport tagja, a több mint 25 éve működő, könyvvizsgálattal, adótanácsadással és könyvvezetéssel foglalkozó CONSULTATIO Gazdasági és Adóügyi Tanácsadó Kft.

KÖNYVELŐ

munkatársat keres budapesti csapatába.

Feladatok:

  • könyvelés Navision és BMD programokban (betanítást biztosítjuk)
  • ügyféllel történő kapcsolattartás angol nyelven
  • kimenő-bejövő számlák, bank, pénztár, vegyes könyvelés, tárgyi eszköz könyvelés
  • havi riportok előkészítése a tulajdonosok felé
  • adóbevallások, KSH szolgáltatások készítése
  • banki utalások
  • beszámoló készítés
  • könyvvizsgálóval történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • gazdasági társaság teljes körű könyvelésében szerzett minimum 1-3 év tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyök:

  • mérlegképes könyvelői végzettség és regisztráció
  • IFRS ismeret

Amit nyújtani tudunk:

  • szakértő csapat
  • közvetlen, családias, támogató közeg
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzéssel kapcsolatos tudnivalók:

  • Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 8.00 és 17.00 között, pénteken 8.00 és 14.00 között
  • Munkavégzés helye: XII. kerületi központi irodában, XIII. kerületben partnercégnél

Helyek Budapest
Pest
XII. kerület
XIII. kerület
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre