Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő

Hozzáadva: 2019.03.25.
Jelentkezési határidő: 2019.03.26.

Könyvelő

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Operatív könyvelési feladatok ellátása
  • Számviteli nyilvántartások vezetése
  • Hóvégi és éves zárási feladatok ellátása
  • Havi, negyedéves hatósági bevallások, statisztikai jelentések elkészítése
  • Törvényi változások naprakész követése
  • Elemzések és javaslattételek a hatékonyabb működés, az üzleti fejlődés érdekében
  • Likviditás és cashflow menedzsment feladatok
  • Riportok összegyűjtése, elemzése, riportok-kimutatások készítése
  • Külső szervezetekkel, hatóságokkal, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás

Az alábbi elvárásoknak kell megfelelned:

  • Minimum 5 éves teljeskörű könyvelési gyakorlat (nagyvállalati környezet)
  • Regisztrált könyvviteli szolgáltatást végzők nyilvántartásában szereplés
  • Alapvető szakmai és adójogszabályok ismerete
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság
  • Magas szintű informatikai ismeretek
  • Csapatorientált gondolkodás
  • Lendületes személyiség

A kiválasztási folyamatban előnyt jelent:

  • IFRS könyvelői végzettség/tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés (megállapodás alapján)
  • Teljesítményprémium
  • Havi nettó 19.000 Ft cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Munkába járás támogatása
  • Fejlődési, képzési lehetőség

Kell ennél több? Ha nem, jelentkezz!! Bővebb információ: +36203830252

Helyek Zala
Lenti
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.02.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre