Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő

  • Kőröstej Kft.
  • Kőröstetétlen, Pest, Budapest
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Építsd karriered a Kőröstej Csoportnál,

csatlakozz csapatunkhoz és találj új kihívásokat!

Az 1991-ben alapított Kőröstej Csoport a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres, országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató, legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

4 gyártóüzemünkben egyedi technológiákkal kiváló minőségű sajtok készülnek,

melyeket 5 kontinens 36 országába exportálunk.

Csapatunkba jelenleg

Szolnok – Cegléd - Abony vonzáskörzetéből

KŐRÖSTETÉTLEN munkavégzési helyre

Könyvelő

pozícióba keresünk tapasztalt és elhivatott új munkatársat.

Várjuk jelentkezésedet, ha szeretnél önállóan feladatokat megoldani, egy összetartó csapat tagjaként. Amennyiben érdekelnek az alábbi feladatok, valamint elvárásainknak is megfelelsz, kérjük jelentkezz!

Ezek a feladatok várnak:

  • Bejövő számlák, alaki, tartalmi ellenőrzése, könyvelése
  • Főkönyvi, vegyes tételek könyvelése
  • Bankkönyvelés
  • Főkönyvi egyeztetések
  • Havi és éves zárásban való aktív részvétel

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnénk:

  • Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Termelő vállalatnál, hasonló területen szereztél 3 éves tapasztalatot
  • Precíz, megbízható személyiséged van
  • Naprakészen ismered a pénzügy-számvitel területét érintő jogszabályokat

Előny:

  • Ha dolgoztál már SAP rendszerben

Amit kínálunk:

  • Sokrétű szakmai fejlődési lehetőség és kihívások, értékteremtő feladatok egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások, bejárási támogatás, munkavállalói kedvezmények
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye: Kőröstetétlen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és szakmai múltad találkozik elképzelésünkkel, örömmel várjuk  magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat - bérigényed megjelölésével.

Helyek Kőröstetétlen
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre