Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő

Régió: Bács-Kiskun

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2019.01.04.
Jelentkezési határidő: 2019.01.23.
Hirdetés azonosító: 2299921

Könyvelő

Az Ön új cége
Jól ismert gyártóipari multi cég keres a pénzügyi és számviteli osztály új könyvelőjét.

Az Ön új pozíciója
A könyvelési osztályon elsősorban szállítói, költségszámlák könyvelése az elsődleges feladat. Az ezekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok azok rögzítése SAP rendszerben történik. A partnercégünk cégcsoportján belüli vevő-szállítói számlákat kell egyeztetni havi rendszerességgel.

Mire van szüksége a sikerhez
A pozíció betöltéséhez pénzügy és számvitel diploma és mérlegképes könyvelői képesítés szükséges. Elengedhetetlen legalább egyéves könyvelésben szerzett tapasztalat és kommunikációképes angol nyelvtudás.

Mire számíthat partnerünktől
A vállalat globálisan meghatározó feldolgozóipari szereplő, aki eddig is jelentős jelenléttel rendelkezett Magyarországon. A nagymúltú partnercégünk remek karrierépítési lehetőségeket kínál az Ön számára.

Éves juttatási csomag: pályázás esetén kerül egyeztetésre.

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
KÖNYVELŐ

Market Építő Zrt.

A Market Építő Zrt., piacvezető építőipari fővá...
Budapest, Pest

KÖNYVELŐ

O.F.SZ. Országos Fizetési Szolgáltató Zrt.

Megbízónk elsősorban a lakosság és az országban...
Budapest, Pest, II. kerület

Könyvelő

Trenkwalder Kft