Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő

Könyvelő

Diehl Aviation
Régió: Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.01.14.
Jelentkezési határidő: 2019.01.18.

„Komplex megoldásokkal gondoskodom a pontos szállításról.“

Gergő Mezei, logisztikai vezető, a Diehl Aviation magyarországi vállalatának logisztikai folyamataiért felelős.

A Diehl-nél: A jövő a kezedben van!

Jelenleg több, mint 17.000 alkalmazott alakítja a jövő tervezését öt társasági részlegünknél, a fémfeldolgozás, az ellenőrzés, védelem, repülőipari rendszerek és mérés területén. A Diehl Aerosystems cégnél a repülőtechnikai szakértők hatékony és elhivatott hálózata folyamatosan fejleszt és gyárt korszerű repülőelektronikai rendszereket, fülkeelemeket és fülkevilágítást - az utasszállítógépek kiváló minőségű összetett komponenseitől, kabinszerelvényeitől és elektronikáján keresztül a nagymértékben integrált fürdőszobákig és hajókonyhákig. Repülj velünk a biztos jövő felé!

A következő tevékenységekre keresünk Téged:

KÖNYVELŐ

Az alábbi feladatok várnak Rád

  • adózási-számviteli terület szakmai támogatása
  • tárgyi eszközök kezelése, aktiválása, dokumentáció kezelése
  • aktív részvétel a havi és év végi zárási folyamatokban, a beszámoló összeállításában
  • beszerzési megrendelések pénzügyi szempontú ellenőrzésében való részvétel
  • vezetői döntések megalapozására szolgáló számítások, analízisek készítése
  • statisztikai adatszolgáltatásban való közreműködés

Ami ezekhez a feladatokhoz szükséges

  • mérlegképes könyvelő végzettség, diploma nem elvárás, hanem előny
  • legalább 3- 5 éves RELEVÁNS szakmai tapasztalat, lehetőleg nemzetközi cégnél
  • számviteli, adózási szabályozások ismerete, gyakorlati alkalmazása
  • számítátechnikai ismeretek (MS Office, kiemelten Excel)
  • alapfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • proaktív hozzáállás, kontsruktív, rugalmas gondolkodásmód, együttműködőkészség
  • megbízható, felelősségteljes, pontos, önálló munkavégzés
  • SAP (FI) software ismerete előny

Amennyiben szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, küldd el magyar és német/angol nyelvű pályázatodat!

Diehl Aviation Hungary
HR osztály
Ipari Park utca 9.,
4300 Nyírbátor

www.diehl.com

Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.12.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre