Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
  • Székesfehérvár, Fejér, Buda...
  • A hirdetés 100 napja lejárt

Multinacionális hátterű autóipari beszállító partnercégünk telephelyén működő pénzügyi és IT szolgáltató központjába (SSC) jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

Könyvelő

Munkavégzés helye: Budapest vagy Székesfehérvár

Feladatok:

  • Napi könyvelési feladatok ellátása,
  • Nyitott tételek nyomon követése, számlaegyeztetések
  • Közreműködés a havi és éves zárlati teendőkben,
  • Adóbevallások előkészítése, audit támogatása,
  • Dokumentálási és ellenőrzési feladatok ellátása,
  • Különféle kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő vagy közgazdász felsőfokú végzettség
  • 1-2 éves könyvelési területen szerzett tapasztalat multinacionális környezetben
  • MS Office ismeretek (Word, Excel)
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás  és társalgási szintű szlovák  vagy lengyel nyelvtudás

Előnyös, de nem feltétel:

  • További idegen nyelvismeret( Német, spanyol, svéd, olasz, stb.)
  • ERP, SAP, ORACLE ismerete

Amit Megbízónk nyújt:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el pályázatát – az angol és a magyar nyelvű önéletrajzát.

Üdvözlettel:

Vancsa István
ügyvezető partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.
jobmax.hu
Looking for the Best.....

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre