www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 22 napja lejárt

Álláshirdetés

Könyvelő

munkatársat keresünk

Adóügyi feladatok ellátására

Az alkalmazás feltételei:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • naprakész adóügyi ismeretek

Előnyt jelent:

  • adótanácsadói vagy adószakértői végzettség
  • integrált vállalatirányítási rendszer (pl: SAP) ismerete

Főbb feladatok:

  • havi, negyedéves és éves adóbevallások, adatszolgáltatások
    elkészítése, beküldése, adónyilvántartások folyamatos vezetése
  • adóhatósággal és helyi önkormányzatokkal való kapcsolattartás

A fényképes szakmai önéletrajzzal ellátott jelentkezéseket a
9400 Sopron, Bartók Béla utca 42. vagy elektronikusan várjuk.

Soproni Vízmű Zrt.

Helyek Sopron
Győr-Moson-Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.06.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre