Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 54 napja lejárt

Multinacionális autóipari beszállító partnercégünk keres

Könyvelő munkatársat.

Feladatok:

  • Általános könyvviteli feladatok ellátása
  • Gazdasági események kontírozása
  • Számviteli bizonylatok könyvelése, ellenőrzése
  • Szállítói számlák kontírozása, könyvelése, utalása
  • Házi pénztár vezetése, könyvelése
  • Napi banki kivonatok könyvelése, analitika vezetése
  • Kimenő számlák elkészítése
  • Vevőfolyószámlák egyeztetése, naprakészen tartása
  • Partnerekkel történő egyeztetések
  • Analitikák, folyószámlák összeállítása, egyeztetése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásához kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Főkönyvi könyvelések elvégzése
  • Az egységek napi adminisztrációs feladatainak támogatása
  • Statisztikák készítése
  • Havi és éves zárási teendőkkel kapcsolatos teendők elvégzése
  • Havi záráshoz kapcsolódóan egyéb könyvelési feladatok (bérfeladás, elhatárolások könyvelése, stb.)
  • Adóbevallásokban, éves beszámolókban, könyvvizsgálatban való részvétel
  • Főkönyvelő munkájának teljes körű támogatása

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Német nyelv tárgyalóképes ismerete (hiánya kizáró ok)
  • Legalább 3 év könyvelés területén szerzett tapasztalat
  • Naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Erős informatikai tudás, MS Excel ismerete.
  • Integrált vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete
  • Hajlandóság alkalmankénti külföldi utazásra

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Érdekes és kihívásokkal teli feladatok
  • Családias vállalati kultúra
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2018.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre