Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 167 napja lejárt

A Saint-Gobain Construction Products Hungary Kft. tagja a világ, vezető építőanyag-gyártó csoportjának.

A vállalat SSC csapatának további erősítésére

Könyvelő

munkatársat keres

Feladatok:

  • Szállítói számlák könyvelése
  • Főkönyvi könyvelés, elhatárolások készítése, könyvelése
  • Havi és éves zárási feladatokban való részvétel
  • Hetente banki utalásokban, feltöltésben való részvétel

Feltételek:

  • Könyvelői végzettség, legalább 5 éves szakmai tapasztalat,
  • Integrált rendszerben könyvelés területén szerzett gyakorlat,
  • Nemzetközi cégcsoportnál szerzett gyakorlat

Előny:

  • SAP magabiztos használata
  • Mérlegképes könyvelői valamint IFRS végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Egy jelentős nemzetközi háttérrel és magyarországi múlttal rendelkező cég biztonságát
  • Alkalmazotti munkaviszonyt
  • Versenyképes jövedelmet, eredményes munkavégzésért versenyképes jövedelemcsomagot (teljesítményen alapuló 1 havi bruttó bérnek megfelelő éves prémium,
  • Cafeteria, havi két munkanap home office lehetőség)
  • Szakmai tréningek
  • Nyelvi képzés

Munkavégzés helye: Pilisvörösvár

Munkarend: egyenlőtlen munkaidő-beosztásban

Kérjük megjelölni a legkorábbi munkába állás időpontját

Ha szeretne egy dinamikusan fejlődő vállalat sikeres csapatának tagja lenni kérjük, juttassa el önéletrajzát 2018. április 19-ig.

Saint-Gobain Construction Products Hungary Kft., SSC divízió, 2085 Pilisvörösvár, Bécsi út 07/5 hrsz.

Helyek Pilisvörösvár
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.04.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre