www.cvonline.hu

Könyvelő

Hozzáadva: 2018.01.27.
Hirdetés azonosító: 1094654

Multinacionális partnerünk megbízásból keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása,
  • A bevallási és beszámolási kötelezettségek pontos teljesítésének biztosítása,
  • Bejövő, kimenő számlák, bank és pénztár könyvelése,
  • Szállítói, vevői folyószámlák egyeztetése,
  • Utalás előkészítése, rögzítése a banki rendszerben,
  • A havi/negyedéves/éves zárási feladatokban való aktív közreműködés,
  • Adóbevallások, jelentések és statisztikák elkészítése,
  • Pénzügyi és egyéb adminisztratív feladatok ellátása,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, ügyfelekkel, hatóságokkal.

Elvárások:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office és SAP magabiztos ismerete,
  • Analitikus gondolkodásmód, precizitás.

Juttatások:
  • Azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség,
  • Stabil háttér, multinacionális, innovatív munkakörnyezet,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes fizetés.

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor kérem, hogy küldje önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Budapest