www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 536 napja lejárt

A Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtéren működő több,  mint 600 főt foglalkoztató
CELEBI GROUND HANDLING HUNGARY KFT.
munkatársat keres

KÖNYVELŐI
munkakörbe

FELADATOK

  • Bejövő számlák tételes ellenőrzése
  • Bejövő számlák könyvelése
  • A szállító folyószámlát érintő rendező tételek könyvelése
  • Elhatárolások folyamatos könyvelése, analitikájának vezetése
  • Készletek könyvelése
  • Bér könyvelése
  • Adók könyvelése
  • Az adó kötelezettségek és fizetések követése
  • Főkönyvi számlák egyeztetése
  • Egyéb  számviteli riportok készítése
  • Aktív részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban
  • A Gazdasági Igazgató és Főkönyvelő által kiadott  egyéb feladatok elvégzése,

A JELÖLTTEL KAPCSOLATOS ELVÁRÁSOK

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Angol nyelvismeret (közép szinten) írásban-szóban,
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat,
  • MS Office programok magas szintű ismerete,
  • Nagyfokú precizitás, stressz tűrő képesség, nyílt, kommunikatív személyiség.

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK

  • Könyvelő Irodában vagy Könyvvizsgáló cégnél szerzett tapasztalat,
  • Közgazdasági diploma
  • Számviteli, könyvelési ismeretek,
  • IFS vagy más integrált szoftverek ismerete,
  • IFRS mérlegképes könyvelői végzettség
A PÁLYÁZAT BEADÁSÁVAL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK
  • A pályázati anyagnak tartalmaznia kell magyar és angol nyelvű önéletrajzot, valamint jövedelemigényt.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2016.08.08.