Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő

Könyvelő

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.05.16.
Jelentkezési határidő: 2019.05.21.

Könyvelő

Feladatok:

·         a cégrendszerünk egyes cégeinek önálló, teljes körű könyvelése,

·         a könyvelt cég számlázása (kimenő számlák kiállítása),

·         kapcsolattartás a könyvelt cég cégvezetőjével,

·         kontrolling feladatok ellátása,

·         kimutatások készítése a cégvezető igényei alapján,

·         a könyvelői csapatunk munkájának segítése, szabadság, betegsége setén helyettesítés.

Munkavégzés helye: 1093 Budapest, Czuczor u. 6.

Munkaidő: főállású, teljes munkaidős munkatársat keresünk, munkaidő: H-CS: 8:00-16:30, P 8:00-15:30.

A kiválasztásnál követelmény:

·         mérlegképes könyvelői végzettség

·         több éves szakmai tapasztalat egy-egy cég önálló könyvelésében, versenyszférában

·         MS office felhasználói szintű ismerete

·         pontos, precíz, önálló munkavégzés

A kiválasztásnál előny:

·         Angol nyelv ismerete előny

·         Profit könyvelő programot használunk, aminek ismerete nem követelmény, egy felhasználóbarát, könnyen elsajátítható programról van szó

Az új munkatárs a feladatait az ügyvezető és a gazdasági vezető utasításai alapján látja el.

Cégünk munkatársai csapatként dolgoznak, bárkinek bármilyen problémája, kérdése van, valahol elakad, akkor számíthat a többiek segítségére, senkit nem hagyunk magára a szakmai, munkaköri problémáival.

 Amennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezését erre az e-mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.04.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre