www.cvonline.hu

Könyvelő

Hozzáadva: 2018.01.19.
Hirdetés azonosító: 1023030

Nemzetközi háttérrel rendelkező, folyamatosan bővülő partnercégünk saját csapatába, multinacionális környezetbe keresünk munkatársat, az alábbi munkakörre:
Feladatok:

  • Könyvelési feladatok ellátása: szállítói, vevői, főkönyvi számlák,
  • Kimutatások készítése
  • Külföldi kollégákkal való kapcsolattartás
  • Számlák egyeztetése az illetékes területekkel,
  • Havi zárásokban részvétel,

Elvárások:
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Mérlegképes könyvelői vézettség
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Német és/vagy angol tárgylóképes nyelvtudás
  • Csapatjátékos hozáállás
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság

Juttatások:
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Folyamatosan bővülő, nemzetközi könyvelési központban való munkavégzés
  • Kellemes és modern környezet
  • Hosszú távú lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör

Előnyök:
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Hódmezővásárhelyi állandó lakhely
  • valamilyen skandináv, román, spanyol, orosz nyelv ismerete
  • IFRS ismeret
  • SAP ismeret
  • Könyvelői pozícióban eltöltött szakmai gyakorlat

Nyelv:
  • Angol
  • Német

Munkavégzés helye:
  • Hódmezővásárhely