Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő - Veszprém

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.09.20.
Jelentkezési határidő: 2018.09.28.
Hirdetés azonosító: 1918864

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Könyvelőt

 keres társvállalkozása veszprémi csapatába

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat hasonló pozícióban
  • MS Office (MS Excel) ismerete
  • Logikus, rendszerben való gondolkodás
  • Precizitás, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önállóság, proaktivitás

Főbb feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák, pénztárbizonylatok, bankbizonylatok kontírozása, könyvelése
  • Folyószámlák egyeztetése, tárgyi eszközök nyilvántartása
  • Bankkivonatok ellenőrzése, banki utalások előkészítése
  • Aktív részvétel a havi és éves zárásokban
  • Egyéb, pénzügyi kimutatások összeállítása és értékelése
  • Bérszámfejtés

Amit kínálunk:

  • Fiatalos lendületes csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Egyedi megállapodás szerinti bérezés

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. munkaszervezéssel foglalkozó társvállalkozása veszprémi irodájához toboroz és közvetít munkatársat.

Munkavégzés helye:

Veszprém

Egyéb információ:

Az állás részleteiről érdeklődhet Dallos Alíznál a +36 20 983 61 73-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Helyek Veszprém
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre