Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő (Veszprém megye)

  • Hire-One Kft.
  • Veszprém
  • A hirdetés 122 napja lejárt

Pozíció leírása:

Rendszeres és ad hoc főkönyvi bejegyzések rögzítése/feldolgozása SAP rendszerben;
Részvétel a zárási tevékenységekben, egyeztetésekben;
Lehetőségek keresése a folyamatok javítására, hatékonyság növelésére, az ellenőrzés javítása érdekében;
Tárgyi eszköz könyvelési folyamat támogatása;
Beruházási folyamat koordinálása;
Banki átutalások elkészítése és rögzítése;
Könyvvizsgálók támogatása az év végi auditok során.

Követelmények:

Magabiztos angol nyelvtudás;
Hasonló területen szerzett tapasztalat de várjuk olyan Pályakezdők jelentkezését is, akik könyvelési területen vettek részt szakmai gyakorlaton;
Magas szintű analitikai készségek és pénzügyi ismeretek;
Naprakész adójogi ismeretek;
Közgazdasági szakközépiskolai vagy pénzügyi-számviteli ügyintéző (OKJ) végzettség;
Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
Rugalmas, motivált személyiség.

Előny:

Felsőfokú végzettség;
Mérlegképes könyvelői végzettség;
SAP vállalatirányítási rendszer ismerete.

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/294-5850 (Doros Anna)

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Dinamikus, összetartó csapat;
Modern munkakörnyezet;
Motiváló bérezés, cafeteria, bónusz rendszer;
Bejárástámogatás.

Helyek Veszprém
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre