Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő (Tatabánya)

  • Az álláshirdetés ma lejár

Pozíció leírása:

Magyar jogszabályok szerinti teljes körű könyvelés;
Pénzügyi feladatok ellátása, banki átutalások intézése;
Havi, negyedéves és éves zárások összeállítása;
Havi bérfeladás ellenőrzése, egyeztetése, könyvelése;
Statisztikák, éves beszámolók elkészítése.

Követelmények:

Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
Teljeskörű könyvelésben szerzett legalább 3-4 év szakmai tapasztalat
Proaktivitás
Pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőben: Könyvelői pozícióra jelentkezés, Falucskai Ágnes részére
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/837-5258 (Falucskai Ágnes)

Amit nyújtunk

Versenyképes bérezés;
Bejárás támogatás (100%);
Stabil, fiatalos csapat;
Hosszú távú lehetőség.

Helyek Tatabánya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.06.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre