Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő (német vagy angol nyelvtudással)

Trenkwalder Kft
Régió: Mosonmagyaróvár

Hozzáadva: 2019.10.23.
Jelentkezési határidő: 2020.03.25.

Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközileg elismert partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

  • Pénzügyi-számviteli feladatok ellátása
  • Átutalások, fizetési felszólítások kezelése
  • ÁFA-bevallás előkészítése, egyéb adók, járulékok feldolgozása
  • Mérleg, eredmény-kimutatások, üzleti jelentések, havi-, éves beszámolók elkészítése
  • Könyvvizsgálókkal és adótanácsadókkal, hatóságokkal kapcsolatos együttműködés

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Magabiztos német VAGY angol nyelvtudás
  • Könyvelési, mérlegkészítési tapasztalat
  • Magabiztos Excel ismeret
  • Jogszabályi háttér ismerete
  • SAP, vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
Előny:
  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat

  • Biztos vállalati háttér
  • Fejlődést és kihívást jelentő feladatok
  • Támogató csapat
  • Juttatási csomag

Helyek Mosonmagyaróvár
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.03.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre