Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő munkatárs

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.19.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

Könyvelőt határozatlan időre a 13. kerületbe

Elvárások:

·         min. középfokú pénzügyi végzettség

·         min. 2-3 éves adott munkakörben betöltött tapasztalat

·         Folyékony német nyelvtudás, írásban-szóban

·         felhasználói szintű számítógépes ismeretek

·         ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

·         előny: angol nyelvtudás

Feladatok:

·         Napi pénzügyi tranzakciók nyomon követése (bankszámlamozgás, bankkártya jelentések, készpénzes pénzmozgás, bróker cégek utalásai)

·         Alkalmazottakkal történő kapcsolattartás, könyvelőirodával történő kapcsolattartás és adatszolgáltatás

·         Ügyfelekkel és beszállítókkal kapcsolatos OP listák készítése ellenőrzése

·         NAV online számlák ellenőrzése

·         Számlákkal kapcsolatos kiigazítások, árfolyam különbségek figyelése

·         Üzleti tranzakciók lebonyolítása havi és éves gyakorisággal

·         Egyéb back office jellegű feladatok ellátása

Egyéb:

·         Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

·         Munkaidő: heti 40 óra, H-P, 8:30-17:00

·         Munkakezdés kiválasztás után azonnal

·         Versenyképes bérezés

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre