Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ (Multinacionális GYÁRTÓ vállalat)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.09.22.
Jelentkezési határidő: 2019.09.23.
Ügyfelünk speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó francia tulajdonban lévő multinacionális vállalat. Magyarországi gyártó bázisuk évek óta folyamatosan növekvő gyártási kapacitással dolgozik közel 50 fővel, több milliárd forintos éves árbevételt realizálva.

A termelést támogató adminisztratív pénzügyi csapatba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ (Multinacionális vállalat)

Feladatok:

  • A könyvelés és kapcsolódó feladatok önálló elvégzése,
  • Bejövő számlák iktatása, könyvelése,
  • Kimenő számlák formai ellenőrzése (adózási szempontból),
  • Vevő, szállító folyószámlaegyeztetések,
  • Készpénzfelvétel, egyéb banki és postai ügyintézés,
  • Készpénzes kassza kezelése, könyvelés (HUF, valuta),
  • Speciális kimenő számla készítés (ktg továbbszámlázás, tárgyi eszk. ért.),
  • Utalások összeállítása,
  • Bankszámlakivonatok könyvelése,
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése, könyvelése,
  • Főkönyvi egyeztetések, könyvelések (vegyes bizonylatok),
  • Törzsadatok karbantartása (vevő, szállító, eszköz),
  • Áfa – analitika egyeztetése, bevallás összeállítása,
  • Részvétel egyéb adóbevallások összekészítésében,
  • Statisztikai adatok szolgáltatása (KSH, MNB),
  • Bérfeladás könyvelése,
  • Adóátvezetések könyvelése,
  • Aktív részvétel a havi és éves zárási feladatokban,
  • Szerződések kezelése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Legalább 3 - 5 év átfogó könyvelői gyakorlat,
  • Havi, éves könyvviteli zárásban szerzett tapasztalat,
  • Adózási alapok (ÁFA, TAO, SZJA, TB, KTD, egyéb adók),
  • Banki ügyintézés, internet banking tapasztalat,
  • MS Office ismeret.

Előnyök:

  • Tárgyi eszköz nyilvántartás,
  • Házi pénztár kezelése,
  • Mérlegképes könyvelő szakvizsga amennyiben középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás kommunikációs szintű ismerete előny.

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Folyamatos szakmai fejlődés, szakmai tréningek várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (SSC/BSC/részterület)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Veszprém
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre