Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő luxus ékszerüzletbe

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.25.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Szívesen dolgoznál egy kisebb, rugalmas csapat tagjaként Budapest belvárosában? Fontos számodra a családias munkakörnyezet? Magabiztos, tapasztalt könyvelőnek vallod magad?

Akkor várom a jelentkezésed!

V. kerületi luxus ékszerüzletb

Pozíció leírása / Job description

V. kerületi luxus ékszerüzletbe keresünk teljeskörű könyvelési feladatok ellátására alkalmas jelentkezőket.
- Napi számlakönyvelési feladatok (vevő és szállítói számlák, pénztárbizonylatok, bankszámlakivonatok)
- Adminisztrációs feladatok
- Riportok készítése (negyed- és féléves)
- Adóvisszaigazolások készítése
- Banki utalások összeállítása
- Havi zárásban való részvétel
- Ad hoc könyvelési feladatok

Elvárások / Requirements

- Egyetemi vagy főiskolai végzettség (Mérlegképes könyvelői regisztráció előny)
- Angol nyelv társalgási szintű használata
- Magabiztos Excel használat
- Precizitás és pontosság

Amit kínálunk / Offer

- Erős versenyképes fizetés
- Város központjában található iroda
- Családias, barátságos légkör
- Személyzeti ebéd, kávé és gyümölcs

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre