www.cvonline.hu

Könyvelő - INTS/K/019

  • A hirdetés 710 napja lejárt

Nyíregyházi  multinacionális partnercégünk számára keresünk tapasztalattal rendelkező

Könyvelő

munkatársat

3 hónapos határozott idejű munkavégzésre

 REF: INTS/K/019

Feladatok:

  • A beérkező számlák tartalmi ellenőrzése, kontírozása, könyvelése és archiválása
  • Szállítói törzsadatok karbantartása, szállítóknak történő utalás
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, fizetési felszólítók megválaszolása
  • A beruházásokat érintő bejövő számlák nyilvántartása, tárgyi eszközök aktiválása
  • Közreműködés a kapcsolt feleknek történő havi szolgáltatási számlakiállításban
  • Főkönyvi számlák egyeztetése
  • Részvétel az elhatárolások könyvelésében

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Irodai alkalmazások ismerete
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Rugalmasság

Előny:

  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkába járási támogatás
Helyek Nyíregyháza
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2016.02.09.