www.cvonline.hu

Könyvelő - határozott időre

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.01.19.
Jelentkezési határidő: 2016.02.07.

Pozíció leírása / Job description

Tapasztalt könyvelő kollegákat keresünk, a filmiparban munkálkodó partnercégünk belvárosi irodájába, határozott időre.

Feladatok:

Mint könyvelő, az Ön fő feladata, hogy a teljes és pontos számla adminisztrációkat elvégezze (beleértve olyan specifikus feladat elvégzését, ami a havi könyvelési listában van felsorolva), valamint, hogy a vállalatok Licensing és Talent üzletágai adminisztrativ
szervezetének jó hirnevet tartson fent.

Feladatok:
-Az üzleti könyvek/kimutatások pontos és hatékony vezetése a magyar jogszabályi előírásoknak megfelelően.
-Számlák kibocsátása
-Beszerzési és értékesitési számlák könyvelése
-Bankszámlakivonatok felülvizsgálata és feldolgozása.
-Bérjegyzék ellenőrzése és a bérszámfejtő cég információval való ellátása.
-Cégen belüli tranzakciók feldolgozása, rögzitése, jelentése és egyeztetések elvégzése
-A mérlegtételek folyamatos nyomon követése és ellenőrzése.
-Amennyiben szükséges, ügyfelekkel való levelezés, a teamvezetőkkel és/vagy menedzserekkel megbeszéltek alapján.
-Ad hoc kérések és projektek
-Jogi ügyekben való asszisztencia.

Elvárások:

-Könyvelési ismeretek és tapasztalatok, számítógépes könyvelési szoftverek ismerete.
-Képes önállóan és csoportban is dolgozni.
-A Microsoft Dynamics Navision ismerete.
-Képes magas szintű pontosságot fenntartani az információ előkészitésben és bevitelben.
-Kiváló kommunikációs képesség a szervezet több szintjén magyar és angol nyelven

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Kellemes munkakörnyezet, belvárosi iroda

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -