Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

Ezúttal 9. kerületi, könnyen megközelíthető könyvelő- és adótanácsadó irodához keresünk gyakornokot.

Feladatok:

  • Könyvelőprogram használata
  • Számlázás, bevallások kitöltése
  • Adatrögzítés Excelben
  • Egyéb irodai adminisztratív feladatok ellátása (szkennelés, postázás...)

Elvárások:

  • Pénzügyi-számviteli tanulmányok
  • Munkatapasztalat leginkább pénzügyi területen, de akár adminisztratív munkakörben töltött idő is szóba jöhet
  • Motiváltság, érdeklődés a szakma iránt
  • MS Office magabiztos ismerete (főként Excel)

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti minimum 20 órában
  • Rugalmas, tanulmányokhoz igazított beosztásban
  • Hosszútávon
  • Azonnali kezdési lehetőség

Amít kínálunk

  • Bruttó 1.250 Ft-os órabér
  • Komoly tapasztalatszerzési lehetőség többcéges környezetben
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • A diákmunka végével akár főállású munkaviszony lehetősége

Előnyt jelent:

  • Sikeres számviteli vizsga

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot és már készen is vagy! Kérdés esetén a lenti e-mail címen tudod felvenni velem a kapcsolatot.

Helyek IX. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre