Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: VI. kerület

Hozzáadva: 2019.06.09.
Jelentkezési határidő: 2019.06.13.

Számviteli, könyvvizsgálói, adószakértői tevékenységgel foglalkozó partnercégünk számára keresünk könyvelő gyakornokot, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Beérkező számlák rendezése, válogatása, lefűzése
  • Belső nyilvántartó rendszerbe rögzítése

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1200 Ft/óra
  • Azonnali munkakezdés
  • Gyakornoki lehetőség könyvelőirodában
  • Minimum fél éves gyakornoki idő

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony, preferáltan gazdasági területen
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Felhasználói szintű MS. Office ismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek VI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.06.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre