Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.04.08.
Jelentkezési határidő: 2019.04.23.

Számviteli, könyvvizsgálói, adószakértői tevékenységgel foglalkozó partnercégünk számára keresünk könyvelő gyakornokot, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Számlázás,könyvelés
  • Bevallás kitöltés
  • Adatrögzítés
  • Könyvelő program használat

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1200 Ft/óra
  • Azonnali munkakezdés
  • Gyakornoki lehetőség könyvelőirodában

Elvárások:

  • Pénzügyi vagy számviteli tanulmányok folytatása
  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Heti minimum 30-40 óra vállalása
  • Ms. Office felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, pontos munkavégzés

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek XIII. kerület
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.04.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre