Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő és adminisztrációs munkatárs

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

A legnagyobb szakmai kihívás és lehetőség ebben a munkakörben az, hogy a kolléga, a rá bízott kereskedelmi egységek pénzügyi-számviteli folyamatait teljes körűen átlássa és önállóan végezze. Ehhez, főleg az elején, minden segítséget és támogatást megadunk! A munkakörhöz nagy mennyiségű adminisztratív feladat is tartozik, mely erős koncentrációt és magas szintű pontosságot igényel.

Feladatok:

  • vevői, szállítói számlák ellenőrzése, kontírozása,
  • bank, pénztár és vegyes könyvelési tételek (pl. fordított áfa, pénzforgalmi áfa) ellenőrzése, RLB rendszerbe rögzítése,
  • éves zárásban, havi áfa-feladásban való aktív közreműködés,
  • analitikus nyilvántartások vezetése,
  • aktív, napi szintű kapcsolattartás partnerekkel, hatóságokkal, kereskedelmi egységekkel,
  • további adminisztratív feladatok ellátása (elszámolások, esetleg ad-hoc jelleggel HR adminisztárció).

Elvárások:

Olyan munkatársat szeretnénk, aki

  • pénzügyi-számviteli végzettséggel és legfeljebb 1-2 éves könyvelési tapasztalattal rendelkezik,
  • felhasználói szinten használja a számítógépes programokat és az MS Excelt,
  • naprakész ismeretekkel rendelkezik a törvényi szabályozásokról és rendeletekről,
  • kereskedelemi, kiskereskedelemi területen szerzett tapasztalat komoly előnyt jelent,
  • a feladat ellátásához analitikus gondolkodásmód és nagyfokú precizitás szükséges.

Amit kínálunk mindezért cserébe:

  • határozatlan idejű munkaszerződést egy biztos lábakon álló, fejlődő, magyar tulajdonú cégnél,
  • szakmai fejlődési lehetőség – lehetőséged lesz átlátni és érteni a teljes pénzügyi-számviteli folyamatot,
  • versenyképes munkabér.

Munkavégzés helye: Bp. 13. kerület, Pap Károly utca

Kezdés: azonnal

Kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát egy rövid levél kíséretében. A levélben kérjük, jelölje meg fizetési igényét és néhány mondatban válaszoljon az alábbi kérdésekre:

  1. Mi az oka az álláskeresésének?
  2. Mi az a két dolog, amit legjobban szeret a munkájában?
Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre