www.cvonline.hu
Könyvelő (Budaörs) - kb. 6 hónap projekt munka
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.11.28.
Jelentkezési határidő: 2015.12.03.
Hirdetés azonosító: 990962
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Rendelkezel könyvelői tapasztalattal de épp nem dolgozol és be tudnál ugrani kisegítőnek egy nemzetközi cég könyvelői csapatába? Előre láthatóan 6 hónapra keresünk kollégát de elképzelhető a hosszabbítás is.

Feladatok:

- Az üzleti tevékenység naprakész, pontos, teljes körű és a vonatkozó jogszabályoknak valamint a vállalati belső előírásoknak megfelelő számviteli (főkönyvi) nyilvántartása.
- A főkönyvelő munkájának támogatása.
- Adminisztratív feladatok ellátása számviteli területen.
- Projekt jellegű feladatok ellátása

Követelmények
- Mérlegképes könyvelői bizonyítvány
- 2-3 év tapasztalat releváns területen - lesz szakmai teszt
- Kiváló problémamegoldó készség
- Valamilyen ERP rendszerben szerzett tapasztalat
- Csapatjátékos hozzáállás
- Rugalmasság

- Versenyképes kompenzációs csomag
- Hosszú távú lehetőség
- Jó hangulatú csapat
- Fejlődési lehetőség