www.cvonline.hu

Könyvelő [BACH-GL02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.12.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.20.
Hirdetés azonosító: 789696

Focus consulting

Megbízónk

Multinacionális hátterű megbízónk fiatalos, lendületes csapatába keresünk Könyvelő munkatársakat.
Ha szeretnéd a munkád során használni és továbbfejleszteni a már megszerzett szakmai tudásod, angolnyelv-tudásod, akkor ne habozz! Jelentkezz!

Feladatok

- Könyvelési feladatok ellátása
- Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban
- Ad Hoc riportok készítése
- Külső és belső auditok támogatása
- Folyamatok fejlesztése
- Kapcsolattartás külső és belső ügyfelekkel
- Szükség esetén külföldi partnerek látogatása

Elvárások

- MSc vagy BSc végzettség pénzügy vagy számvitel szakon
- Mérlegképes könyvelői végzettség
- Minimum erős középfokú angolnyelv-tudás
- Minimum 2 éves könyvelői, könyvvizsgálói területen szerzett szakmai tapasztalat
- Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete
- Erős MS Office tudás
- Kiváló kommunikációs készség
- Ügyfélközpontú szemléletmód

Előny

- Egyéb európai nyelv ismerete

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió