Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Könyvelő asszisztens

Feladatok:

  • Szállítói számlák könyvelése
  • Banki bizonylatok kezelése, banki utalások előkészítése, rögzítése
  • Kapcsolattartás a szállítókkal
  • Részvétel a havi zárási munkákban
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (felsőfokú képzettség előnyt jelent)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett 1 éves munkatapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Határozott idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Egyéb juttatások (pl.: munkába járás támogatása)

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Dunavarsány
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő