Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő asszisztens / gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Székesfehérvár

Hozzáadva: 2019.03.20.
Jelentkezési határidő: 2019.03.27.

A Hydro több mint 1500 alkalmazottat foglalkoztat Magyarországon. Székesfehérvári gyáruk Európa legnagyobb sajtoló üzemének számít. Számos ipari szegmens ügyfeleinek szállítanak, emellett fontos szerepet töltenek be autóipari beszállítóként is. Ezúttal székesfehérvári pénzügyi központjukba keresnének új munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • szállító számlák beazonosítása
  • számla jóváhagyások indítása és felkövetése
  • szállítói számlák könyvelése
  • szállítókkal történő egyenleg egyeztetések
  • számlák dokumentációjának ellenőrzése (telj. igazolások, szerződések)
  • adott előlegek könyvelése, végszámlák ellenőrzése

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1200 Ft/óra
  • Azonnali munkakezdés
  • Gyakornoki lehetőség egy nemzetközi hátterű cégnél

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony, szakirányú számviteli szakon
  • Felhasználói szintű MS. Office ismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés, rendszerben gondolkodás képessége
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Nyitottság, jó együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Töltsd ki a lenti űrlapot! Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.02.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre