www.cvonline.hu

Könyvelő (AP)

  • A hirdetés 919 napja lejárt

A National Instruments hardvergyártó-, szolgáltató- és K+F debreceni központja Pénzügyi csoportjába az Accounts Payables/Bejövő számlák területre könyvelőt keres. Ebben a munkakörben lehetőség van az angol nyelv aktív használatára a beszállítókkal és a társvállalatokkal történő kapcsolattartásban és munkában. A számlák könyvelése, kifizetésre való előkészítésén túlmenően a folyamatfejlesztések, feladatrotációk és szakmai képzések teszik lehetővé a szakmai fejlődést.

Az NI Hungary Kft. több, mint 40 fős Pénzügy csapatában minden tehetséges és szakmai fejlődését szem előtt tartó hallgató/munkavállaló megtalálhatja azt a kihívást és magas szintű szakmai munkát, amely fontos ahhoz, hogy igazán jól érezzük magunkat a szakmánkban és a munkahelyen.

Feladatok

- Bejövő készlet számlák könyvelése
- Szállítókkal való kapcsolattartás
- Utalások előkészítése
- Problémamegoldás
- Statisztikák készítése
- Fejlesztésekben való részvétel (rendszer és folyamatfejlesztések)
- Társvállalati tranzakciókhoz kapcsolódó feladatok ellátása, könyvelés és zárási egyeztetések
- Havi zárási feladatokban főkönyvi egyeztetés
- Áfa bevallások készítése

- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Legalább 2 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
-Számvitel/pénzügy/kontrolling tanulmányok valamelyik közgazdasági főiskolán/egyetemen vagy felsőfokú végzettség mérlegképes könyvelői képesítéssel

Előnyt jelent

- Angol magas szintű ismerete
- Alapfokú projektmenedzsment képesség

Amit kínálunk

Szakmailag erős és felkészült csapatban a  fejlődés lehetőségei, belső képzések a szakmai és személyes képességek emelésére és versenyképes juttatási csomag.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Jász-Nagykun-Szolnok
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.07.22.