www.cvonline.hu

Könyvelő / Adatrögzítő

  • A hirdetés 918 napja lejárt

Consider Könyvelő Iroda Kft

ÚJ KOLLÉGÁT KERES

munkakörben

Feladatok:

  • Könyvelési adatok rögzítése (számlák, bizonylatok számítógépbe való rögzítése, kontírozása, vegyes könyvelési tételek rögzítése, szállítói-, vevői folyószámlák egyeztetése, banki-pénztári forgalmak könyvelése)
  • Folyamatos együttműködés a vezető könyvelővel
  • Telefonos ügyintézés
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban
  • Bevallások előkészítése
  • Nyilvántartások vezetése

Elvárások:

  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Könyvelő irodai tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • kellemes, barátságos munkahely
  • jó munkahelyi légkör
  • egymás érdekeit is szem előtt tartó csapat
  • szakmai háttér biztosítása (hírlevelek, kézikönyvek, jogtár, képzések)
  • a jó munka erkölcsi és anyagi megbecsülése

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület
  • Kezdés várható időpontja: azonnal

  • fényképes önéletrajzzal
  • nettó fizetési igény megjelölésével

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő