www.cvonline.hu

Könyvelő - Accounts Payables

  • A hirdetés 621 napja lejárt

A National Instruments Pénzügyi csoportjába az Accounts Payables - Bejövő számlák területre Könyvelőt keresünk!

Téged várunk, ha szeretnéd az angol nyelvtudásodat napi szinten használni, amit első sorban a beszállítókkal és a társvállalatokkal történő kapcsolattartásban és munkában kamatoztathatsz.
Ha van már könyvelés területén szerzett tapasztalatod, és szeretnéd a tudásodat tovább bővíteni, nálunk megteheted! A feladataid közé tartozik majd a számlák könyvelése, a kifizetésekre való előkészítés, de lehetőséged lesz a meglévő folyamatokat fejleszteni, és izgalmas feladatrotációkkal és szakmai képzésekkel igyekszünk elősegíteni a szakmai fejlődésedet.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk!

Feladatok
- Bejövő készlet számlák könyvelése
- Szállítókkal való kapcsolattartás magyar és angol nyelven
- Utalások előkészítése
- Problémamegoldás
- Statisztikák készítése
- Fejlesztésekben való részvétel (rendszer és folyamatfejlesztések)
- Társvállalati tranzakciókhoz kapcsolódó feladatok ellátása, könyvelés és zárási egyeztetések
- Havi zárási feladatokban főkönyvi egyeztetés
- Áfa bevallások készítése

- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Legalább 1 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
- Számvitel/Pénzügy/Kontrolling tanulmányok valamelyik Közgazdasági Főiskolán, vagy Egyetemen
vagy felsőfokú végzettség + Mérlegképes könyvelői képesítés

Az NI Hungary Kft. több, mint 40 fős Pénzügy csapatában minden tehetséges és szakmai fejlődését szem előtt tartó hallgató/munkavállaló megtalálhatja azt a kihívást és magas szintű szakmai munkát, amely fontos ahhoz, hogy igazán jól érezzük magunkat a szakmánkban és a munkahelyen.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Jász-Nagykun-Szolnok
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol