Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő /Accountant Junior

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.17.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

könyvelő /accountant munkatársat.

Ügyfelünk nemzetközi pénzügyi központjának könyvelési feladatainak ellátása.

Feladatok:

  • Vevői és szállítói számlák könyvelése.

  • Főkönyv egyenlegek összeállítása.

  • Eseti és rendszerek jelentések készítése.

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség.

  • Vevő és szállítószámla könyvelést meghaladó ismeret.

  • Főkönyvi összefüggések ismerete.

  • Pályakezdő, vagy 1-2 éves könyvelési tapasztalat.

  • Angol nyelvtudás munkanyelvként való használata.

  • SAP vagy Oracle ismerete (GL modul).

  • Jártasság a főkönyvi egyenlegek egyeztetése, egyenleg magyarázatának témakörében.

Juttatások:

  • Multinacionális munkakörnyezet.

  • A munkahely jól megközelíthető (Bp. XIII. ker.)

  • Versenyképes juttatási csomag.

  • Cafetéria csomag.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, Bartus László a konyvelo-accountant-junior_84@starjobs.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre