www.cvonline.hu

Könyvelő /Accountant 6 hónapra II.

Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2017.12.23.
Jelentkezési határidő: 2017.12.01.

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

könyvelő /accountant munkatársat 6 hónapos időtartamra

Feladatok:
  • Vevői és szállítói számlák könyvelése
  • Főkönyv egyenlegek összeállítása
  • Eseti és rendszerek jelentések készítése
  • Kapcsolattartása a társosztályokkal
  • Munkavégzés időtartama: 6 hónap
Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség
  • Vevő és szállítószámla könyvelést meghaladó ismeret
  • Főkönyvi összefüggések ismerete
  • Pályakezdő, vagy 1-2 éves könyvelési tapasztalat
  • Angol nyelvtudás munkanyelvként való használata
  • SAP vagy Oracle ismerete (GL modul)
  • Jártasság a főkönyvi egyenlegek egyeztetése, egyenleg magyarázatának témakörében
Juttatások:
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • A munkahely jól megközelíthető
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -