Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ (14-9565)

HumanField Kft.
Régió: Fejér

Hozzáadva: 2019.09.02.
Jelentkezési határidő: 2019.09.04.

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KÖNYVELŐ

(14-9565)

pozícióba.

Feladatok:

  • Bejövő-kimenő számlák kezelése,
  • Átutalások előkészítése, jóváhagyatása,
  • Banki könyvelés,
  • Havi- és éves könyvviteli zárásokban való aktív részvétel,
  • Szállítókkal és vevőkkel való kapcsolattartás,
  • Kapcsolattartás az anyavállalat pénzügyi osztályával.

Elvárások:

  • Tapasztalt és pályakezdő szakemberek jelentkezését is várjuk,
  • Gazdasági területen szerzett végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9565”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre