www.cvonline.hu

Könyvelési gyakornoki diákmunka

  • A hirdetés 1074 napja lejárt

Feladatok:
  • Banki könyvelés
  • Bizonylatok rendezése, elektronikus számlák könyvelése
  • Rendszerbe töltendő számlákhoz Excel-táblázatok elkészítése
  • Bejövő számlák könyvelése kontírozás után
Elvárások:
  • Számviteli tanulmányok - lehetőség szerint utolsó éves hallgatói státuszban
  • Gyakorlott Excel-felhasználói tudás
  • Angol nyelvtudás
  • AKTÍV NAPPALIS hallgatói jogviszony
Amit kínálunk:
  • 1 éves gyakornoki programot - heti 20 órás rugalmas munkaidőben
  • Teret a szakmai fejlődésre, betekintést a számvitel világába
  • Lehetőséget a karrierépítésre
  • Multinacionális környezetet
  • Gyakornoki fizetést
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • heti 20 óra minimum hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással.
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI, kerület.
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése e-mail címen. E-mailed tárgya legyen: KONYV-KON
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.01.30.