Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelési gyakornok - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Partnerünk amerikai vegyipari cég pénzügyi szolgáltatásait végzi Magyarországon.

Csatlakozz csapatukhoz

Könyvelési gyakornokként

és fejleszd tovább jelenlegi tudásod multinacionális környezetben!

Feladatok:

  • Bizonyos könyvelési alfolyamatok elsajátítása és elvégzése önállóan a havi zárás során
  • A senior kollégák támogatása a könyvvizsgálat során
  • Adatok megfelelő iktatása és tárolása
  • A rendszerhez kapcsolódó feladatok támogatása, rendszer felhasználók által felmerülő problémák megoldása
  • Intercompany számlák kiállítása és egyeztetése

A vezető kollégák mentorálják a gyakornokokat, így van lehetőség elsajátítani az alapvető könyvelési fogásokat.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony pénzügyi/számviteli területen
  • Minimális gyakorlat hasonló területen nagyon preferált
  • MS Office ismeret
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Amit a Partnerünk nyújt:

  • Fiatalos csapat, sok gyakornok
  • A gyakornokok teljes körű integrációja
  • Különböző nyelvtanfolyamokhoz van lehetőség csatlakozni: angol, német, francia, spanyol
  • Fitness gépek, csocsó
  • Keddi gyümölcsnap
  • Később főállású lehetőség
  • Könnyű megközelíthetőség (3-as metró, Dózsa György úti megálló)
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Ingyen kávé, tea, gyümölcs biztosított a kollégáknak

Munkaidő:
H-P: 08.00-17.00-ig

Kiválasztásnál előnyt jelent:
SAP-ban való jártasság

Heti óraszám:
20 - 25 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Fizetés:
Br. 1200 Ft/óra

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi elemző, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre