Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelési- és Adózási szakértő

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.03.20.
Jelentkezési határidő: 2019.04.11.

60 éves múlttal rendelkező nemzetközi partnercégünkhöz keresünk Könyvelési- és Adózási szakértő kollégát.

Feladatok:

Könyvelési feladatok ellátása – HAS szerint. Jogi követelményeknek való megfelelés biztosítása, dokumentumok ellenőrzése, számviteli eljárások felülvizsgálata. Csoportos beszámolók előkészítése a cég reporting követelményeinek megfelelően. Pénzügyi projektekben való aktív részvétel. Statisztikai és számviteli információk / adatok szolgáltatása belső és külső partnerek, ügyfelek részére. Adószakértő helyettesítése napi, illetve havi feladatokban.

Elvárások:

- releváns 3-4 éves szakmai tapasztalat
- Magabiztos angol nyelvtudás
- MS Office napi szintű, magabiztos használata
- Tapasztalat projekt koordinációban
- Komplex látásmód, rugalmasság

Amit a cél kínál:

- Éves bónusz
- Nemzetközi háttér
- Fejlődési lehetőség

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.03.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre