Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelési csoportvezető

  • CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 13 napja lejárt

A CRITERION Készpénzlogisztikai Kft. Rekonsziliációs csapatába keresünk

kollégát.

A CRITERION Készpénzlogisztikai Kft (G4S jogutód) 1992 óta van jelen a hazai pénzszállítás piacán. Az azóta eltelt időben folyamatos beruházásaink eredményeként évek óta ágazatunk piacvezetői vagyunk, és olyan átfogó készpénz menedzsment szolgáltatással állunk banki és kereskedelmi partnereink rendelkezésére, amely a hagyományos pénz és értékszállítási, pénz és érték feldolgozási, valamint értéktárolási tevékenységen kívül ügyfeleink egyedi igényeinek kiszolgálására, személyre szabott megoldásokat kínál. Ha te is szeretnél piacvezető csapatunk tagja lenni, jelentkezz hozzánk.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Napi forgalmak ellenőrzése, rögzítése, könyvelése
  • Az operatív pénzügyi és számviteli tevékenység felügyeletéhez kapcsolódó ellenőrzési tevékenység ellátása
  • Napi szintű kapcsolattartás és egyeztetés a bankfiókkal banki fiókhálózattal
  • Eltérések jelentése a fiók fiókhálózat felé
  • A könyvelők, és elemzők munkájának felügyelete

Téged keresünk, ha magadra ismersz:

  • Számviteli- vagy pénzügyi végzettséggel, mellette képesített könyvelői képzettséggel rendelkezel
  • Ismered a számviteli szabályokat
  • Magabiztosan használod az irodai szoftvereket, kiemelten az Excelt
  • Átfogó gondolkodásmód, precizitás és a hivatásod iránti elkötelezettség jellemez

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret (FI és MM/SD/CO modulok valamelyike)
  • Legalább 3-5 év, releváns munkatapasztalatod van könyvelési területen
  • Mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Támogató csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület

Jelentkezés: magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció pontos megjelölésével várjuk.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre