Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Könyvelési csoportvezető (tárgyi eszköz) - Székesfehérvár

Man at Work Kft.
Régió: Székesfehérvár, Fejér

Hozzáadva: 2019.02.08.
Jelentkezési határidő: 2019.03.10.

Könyvelési csoportvezető

Feladatok:

  • Tárgyi eszköz folyamatok támogatása,betartatása és fejlesztése
  • Tárgyi eszköz analitika és főkönyv egyezőségének biztosítása
  • Zárási teendők határidőre történő ellátásának biztosítása
  • Folyamat fejlesztés és támogatás
  • A Tárgyi eszköz csoport munkájának segítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség VAGY tárgyi eszköz területen szerzett több éves tapasztalat
  • Csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office ismerete
  • Valamely vállalat irányítási rendszer ismerete

 Előny:

  • SAP ismeret
  • SSC szektorban szerzett tapasztalat

 A munkáltató ajánlata:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrier és fejlődési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai tréningek

 A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport 2010 óta működő Adminisztrációs és Könyvelési Központjához toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Közgazdász, Pénzügyi menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.02.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre