Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Konyhalány

  • Rubin Wellness & Conference Hotel
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 30 napja lejárt

A budai oldalon található Rubin Wellness & Conference Hotel**** F&B csapatába

szállodai reggeliztetésben jártas

konyhalányt

keresünk

Mit kell rólunk a jelentkezőknek tudni? A négycsillagos szálloda a XI. kerületben helyezkedik el zöld övezetben. 95 szobával, 11 konferencia teremmel rendelkezünk. A szállóvendégeinknek (naponta kb. 100-150 fő) svédasztalos nemzetközi reggelit nyújtunk változatos kínálattal, hideg- és meleg ételekkel.

Téged keresünk, amennyiben igényes vagy magadra és a munkádra, valamint precíz, önálló munkavégzéssel az elvárt minőségi színvonalon tudod kiszolgálni a vendégeket.

A munka jellegéből adódóan a munkaidő reggel 5:30-kor kezdődik és heti 5 napot kell dolgozni, nem csak hétköznap!

Fő feladatok:

  • hideg-, meleg reggeli kínálat előkészítése és kitálalása a svédasztalra
  • szendvicsek, gyümölcstálak, saláták készítése
  • előny: hideg előételek készítésében tapasztalat

Amit kínálunk:

  • bejelentett, fix, hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • fizetett szabadság
  • munkaruha
  • személyzeti étkezés
  • fiatalos csapat
  • fejlődési lehetőség

Pályakezdők, illetve szakács tanulók jelentkezését is várjuk!

Fényképes önéletrajzokat várunk!

Érdeklődés akár telefonon is: +36 30 585 7819

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Konyhai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre