Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Konyhaüzemeltetési Kft.

Budapesti főzőkonyháinkra keresünk teljes munkaidős (8 órás) konyhai kisegítő munkatársakat.

Feladatok:

  • Előkészítő műveletek elvégzése
  • Konyhatechnológiai műveletek segítése
  • Az elkészített ételek adagolása, tálalása
  • A konyha takarítása és a konyhai eszközök tisztán tartása
  • Badellák, egyéb főző- és tálaló edényzet mosogatása

Elvárások:

  • Hajnali munkakezdés, de ezáltal szabad délután
  • Rugalmasság, terhelhetőség, jó fizikai állóképesség
  • Közétkeztetési területen szerzett tapasztalat előny
  • Alkalmazás esetén érvényes tüdőszűrő lelet

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Korrekt bérezés
  • Béren kívüli juttatás
  • Munkába járás támogatása

Megváltozott munkaképességű, de fizikai munkavégzést vállaló pályázók jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye:
Budapest, Budakeszi

Jelentkezhet fényképes önéletrajzával vagy telefonszámon keresztül 06/70 513 03-11.

Helyek Budapest
Budakeszi
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Konyhai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre